To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Slavnostní vyhlášení Beskydské sedmičky

87 km dlouhý extrémní přechod Beskyd zná své vítěze! Oficiální zakončení Mistrovství ČR v horském maratonu Salomon Continental Beskydská sedmička 2011 proběhlo v neděli 4. září 2011 dopoledne na frenštátském náměstí.

Ocenění vítězům na pódiu předávali zástupci generálních partnerů závodu společnosti Salomon a Continental. Dále partneři závodu - zástupci společností Lesy ČR, České asociace extrémních sportů, Moravskoslezského kraje, města Frenštát pod Radhoštěm a také významné sportovní osobnosti Frenštátska, mezi kterými nechyběl i legendární Jiří Raška.

Cílovou branou na Javorovém nakonec prošlo 678 týmů obou hlavních kategorií sport a hobby. Na stupních vítězů byli dekorováni borci celkem 18 dílčích kategorií. Vrcholným okamžikem, na který všichni čekali, bylo vyhlášení absolutních vítězů Beskydské sedmičky a mistrů České republiky. Absolutním vítězem a mistrem ČR se stal tým SUUNTO Červené Pečky ve složení Jan Kotyk a Zbyněk Cypra, který proběhl cílem ve fantastickém čase 12:22:19. Druhé místo patří Petru Mílovi a Filipovi Šilarovi z týmu CZECH ADIDAS TERREX Baška s časem 12:32:57. Jako třetí stanuli na stupních vítězů borci z týmu SALOMON CONTINENTAL Frýdek Místek Libor Uher a Tomáš Petreček s časem 13:17:47.

Mimo dílčí kategorie muži, ženy a mix v různém věkovém rozmezí, byly vyhodnoceny i kategorie první žena v cíli a nejstarší účastník závodu. Kompletní výsledky závodu zde: http://www.beskydskasedmicka.cz/2011/index.php?s=startovni_listina.

Součástí slavnostního programu bylo také předání výtěžku charitativní akce „Každý metr pomáhá“, která probíhala v rámci doprovodného programu Beskydské sedmičky. Na závěr slavnostního programu proběhla bohatá tombola. Slosováni byli všichni ti, kteří v rámci závodu došli v časovém limitu na Lysou horu. Více informací naleznete na www.beskydskasedmicka.cz a www.skvk.cz

17:22:47 - 07.09.11 - David - zprávy z VK - 6240x