Informace o možnostech obchodní spolupráce s naší společností

Naše společnost Vám nabízí řadu možností spolupráce. Realizujeme aktivity zejména v oblasti grafického designu, cestovního ruchu, kulturní a umělecké produkce, marketingu, řešení www stránek a regionálního rozvoje.

Spolupracujeme jak s domácími i zahraničními cestovními kancelářemi a agenturami, firmami, tak s místními organizátory sportovních a kulturních akcí, programů, konferencí a kongresů, i s drobnými poskytovateli služeb. Naše projekty a produkty jsou charakteristické zejména svou originalitou, nápaditostí, kreativitou, efektivitou a udržitelností. Přežily vždy všechny „politické trendy“, výměny vlád a za dobu své existence se staly ucelenou platformou, prostřednictvím které každý rok desetitisíce návštěvníků objevuje zajímavá místa, aktivity a akce regionů v kterých působíme. Záleží jen na tom, kdo jste a co chcete…

Máte webové stránky a chcete si přivydělat?

Nechte své stránky vydělávat! Zapojte se do našeho projektu „WEBY PRO 7 SMYSLŮ - WEBS FOR 7 SENSES“.

Staňte se malou cestovní agenturou - prodávejte naše Balíčky zážitků! Systém je úplně jednoduchý - nic se nikde nekopíruje, nic se nikde neprogramuje, o nic se nemusíte starat. Při prodeji Balíčku zážitků z Vašich stránek se vám na váš účet jen připisují provize. Systém je vhodný zejména pro hotely, penziony, provozovatelé aktivit, drobné poskytovatele služeb cestovního ruchu i majitelé internetových dárkových či outdoorových obchodů. Nabízíme Vám dvě základní možnosti spolupráce:

  1. Affiliate systém. Jednoduchá možnost umístění nabídky Balíčků zážitků na váš web. Nevyžaduje žádné programování, pouze na své stránky umístíte iframe stránku. O všechno ostatní se staráme my. Vy pouze získáváte provizi z uskutečněných nákupů klientů. Affiliate systém lze integrovat do jakýchkoliv stránek. Na příklady se můžete na www odkazech níže.
  2. Poskytneme vám denně aktualizovaný XML soubor pro váš eshop. Stále tak budete mít naši aktuální nabídku Balíčků zážitků ve vašem eshopu. 

Můžete prodávat celý sortiment našich Balíčků zážitků nebo jen vybrané Balíčky, dle vaší volby. Balíčky lze vybrat jakkoliv (např. dle lokality, kategorie, …).
Máte li zájem o více informací, kontaktujte nás.


Těšíme se na spolupráci s Vámi!


Příklady integrace affiliate:


Jste cestovní kancelář či agentura a máte zájem o naše služby?

Zapojte se do našeho projektu „PARTNEŘI PRO 7 SMYSLŮ - PARTNERS FOR 7 SENSES“.

Hledáte pro Vašeho klienta zábavu či hlubší vzdělávací program? Potřebujete stmelit jeho kolektiv (teamspirit či teambuilding) nebo chcete pro jeho zaměstnance či obchodní partnery zorganizovat firemní akci nebo „firemní zájezd“ (incentivní turistika)? Naše nabídka pro Vás zahrnuje:


14:31:31 - 13.12.08 - David - O království - 24594x