Italian Polish German Spanish Dutch French English
Zážitková univerzita Letenky Balíčky zážitků
CK VALAŠSKÉ KRÁLOVSTVÍ
 

Bohatý zimní program na chatě Dr. Hrstky

Chata Dr. Hrstky
Přátelé, kamarádi, nastává čas zimního klidu... Štramberská Trúba přešla na zimní provoz a bude otevřená už jen soboty a neděle a chata Dr. Hrstky, ač každého s otevřenou náručí ráda vítá, tak svou náruč otevře už jen od pátku do neděle. To ale neznamená, že se od pátku do neděle u nás nemáte na co těšit, ba právě naopak! Tato mimosezóna bude taková, jakou ji znáte a ještě lepší!

Těšit se můžete na spoustu pátečních a sobotních hudebních večerů při klavíru, houslích či kytaře... Neopomeneme tradiční koncerty, jako je Vánoční koncert Tomáše Kočka (v neděli 9.12.), skupiny Camerata (pátek 4.1.) a další koncert našeho kamaráda a úžasného anglického hudebníka Alasdaira Boucha.

Znovu rozjedeme náš festival cestovatelských přednášek „Moje cesta“ a opět se bude na co těšit. No a kdo z vás by se chtěl pochlubit nějakou vlastní zkušeností z cest, tak je velice vítán! V tomto případě neváhejte kontaktovat naši správkyni chaty, paní Evu Lorencovou, která s Vámi probere vše potřebné ;-)

A pozor! Máme tady jednu novinku, která vám nabídne zajímavě strávené nedělní odpoledne. Naše sdružení Rytíři hradu Štramberk ve spolupráci s organizací Člověk v tísni rozjíždí nový festival dokumentárních filmů nazvaný „Otevři oči, aneb hrstka pomoci pro Člověka v tísni“. Jedná se o nedělní projekce dokumentárních filmů zaměřených na lidská práva a práva a situaci ve společnosti v různých koutech světa. Vstup na promítání je zcela zdarma a vítán je každý, kdo se chce podívat pravdě do tváře a vidět i jiné úhly pohledu na svět, než jaké nám přinášejí běžná média. V rámci každého promítání bude probíhat i naprosto dobrovolná sbírka, jejíž výtěžek bude vždy po domluvě putovat na některou z konkrétních forem pomoci, kterou nabízí Člověk v tísni v rámci svého webu www.skutecnydarek.cz. Po každé projekci bude i prostor na otevřenou diskuzi k daným tématům. Seznam filmů najdete v přiloženém plakátu a detailnější popis vám vždy nabídneme v pozvánkách na konkrétní projekci, anebo se můžete kouknout na popis v našem kalendáři akcí.

Na viděnou na chatě Dr. Hrstky se těší

Tým VK
18:56:10 - Čtvrtek, 08.11.12 - 3534x - trvalý odkaz

Související články:


RSS 2.0, tisk, email

Komentáře musí být před publikováním schváleny.