Italian Polish German Spanish Dutch French English
Zážitková univerzita Letenky Balíčky zážitků
CK VALAŠSKÉ KRÁLOVSTVÍ
 

Slavnostní vyhlášení Beskydské sedmičky

87 km dlouhý extrémní přechod Beskyd zná své vítěze! Oficiální zakončení Mistrovství ČR v horském maratonu Salomon Continental Beskydská sedmička 2011 proběhlo v neděli 4. září 2011 dopoledne na frenštátském náměstí.

Ocenění vítězům na pódiu předávali zástupci generálních partnerů závodu společnosti Salomon a Continental. Dále partneři závodu - zástupci společností Lesy ČR, České asociace extrémních sportů, Moravskoslezského kraje, města Frenštát pod Radhoštěm a také významné sportovní osobnosti Frenštátska, mezi kterými nechyběl i legendární Jiří Raška.

Cílovou branou na Javorovém nakonec prošlo 678 týmů obou hlavních kategorií sport a hobby. Na stupních vítězů byli dekorováni borci celkem 18 dílčích kategorií. Vrcholným okamžikem, na který všichni čekali, bylo vyhlášení absolutních vítězů Beskydské sedmičky a mistrů České republiky. Absolutním vítězem a mistrem ČR se stal tým SUUNTO Červené Pečky ve složení Jan Kotyk a Zbyněk Cypra, který proběhl cílem ve fantastickém čase 12:22:19. Druhé místo patří Petru Mílovi a Filipovi Šilarovi z týmu CZECH ADIDAS TERREX Baška s časem 12:32:57. Jako třetí stanuli na stupních vítězů borci z týmu SALOMON CONTINENTAL Frýdek Místek Libor Uher a Tomáš Petreček s časem 13:17:47.

Mimo dílčí kategorie muži, ženy a mix v různém věkovém rozmezí, byly vyhodnoceny i kategorie první žena v cíli a nejstarší účastník závodu. Kompletní výsledky závodu zde: http://www.beskydskasedmicka.cz/2011/index.php?s=startovni_listina.

Součástí slavnostního programu bylo také předání výtěžku charitativní akce „Každý metr pomáhá“, která probíhala v rámci doprovodného programu Beskydské sedmičky. Na závěr slavnostního programu proběhla bohatá tombola. Slosováni byli všichni ti, kteří v rámci závodu došli v časovém limitu na Lysou horu. Více informací naleznete na www.beskydskasedmicka.cz a www.skvk.cz
17:22:47 - Středa, 07.09.11 - 6171x - trvalý odkaz

Související články:


RSS 2.0, tisk, email

Komentáře musí být před publikováním schváleny.