Zážitková univerzita Letenky Balíčky zážitků
CK VALAŠSKÉ KRÁLOVSTVÍ

Beskydská sedmička - obrovský úspěch Sportovního klubu Valašského království

Beskydská sedmička
Třetí ročník Beskydské sedmičky je za námi. 3000 závodníků si nenechalo ujít tento extrémní přechod Beskyd, a vlakem byli přepraveni do Třince na startovní čáru. Trasa SPORT letos čítala 95 km s převýšením 5302 výškových metrů a trasa HOBBY měla 92 km a převýšení 4821 výškových metrů.

Frenštátské náměstí čekalo na letošní vítěze, kterými se stali Tomáš Petreček a Pavel Štryncl. Druhé místo bylo opět obrovským úspěchem našeho sportovního klubu, jelikož si pohár převzal Zbyněk Cypra společně s Petrem Vabrouškem! Třetí místo obsadili Jiří Kraus a Oldřich Nesvadba.

Nejlepšími ženami se letos staly sestry Juračkovy z Pardubic.

Valaši měli několik zastoupení: Tomáš Polášek a Jarek Maixner obsadili 15.místo celkově v kat.SPORT, Filda Rek a Martin Píša dosáhli na 31.místo celk.v kat.SPORT. Do cíle se bohužel nepodařilo dojít Láďovi Špáňovi a Michalovi Kubalovi, ani Lukášovi Smejkalovi a Ivoši Kuznikovi.

Takže obrovská gratulace Zbyňkovi za celý tým SK Valašského království!!!!!

A ostatním velké poděkování za reprezentaci a také skvělý výsledek!!!

Spoustu krásných fotografií najdete na stránkách Sportovního klubu Valašského království zde.

21:06:00 - Čtvrtek, 13.09.12 - 94547x - trvalý odkaz